PHU Słomski Krzysztof działa na lokalnym rynku od 1998 roku, buduje od dwóch pokoleń. Firma zrealizowała wiele budynków dwu i cztero-rodzinnych. Firma buduje z własnych środków, bez kredytu! Wybudowaliśmy także budynki w technologii tradycyjnej jak i konstrukcyjnej żelbetowej.

Lokalizacja
Kameralna inwestycja w doskonałej lokalizacji z bardzo dobrą komunikacją z Centrum.


Jakość
Zależy nam na budowaniu partnerskich i długoterminowych relacji z klientami.
Firma dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą, która nadzoruje oraz koordynuje prace budowlane podwykonawców, jak również przygotowuje dokumentację niezbędną do sprawnego przekazania lokali przyszłym mieszkańcom. Potwierdzeniem profesjonalizmu kadry inżynierskiej firmy jest terminowość w realizacji poszególnych inwestycji deweloperskich oraz mała ilość usterek zgłaszanych przez mieszkańców zrealizowanych obiektów.

Nasze cele
Pragniemy, aby nasza oferta mieszkaniowa w maksymalnym stopniu wychodziła naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego bardzo drobiazgowo przygotowujemy nasze projekty mieszkaniowe, na pierwszym miejscu stawiając jakość, funkcjonalność a przez to również atrakcyjność oferty. Tworzymy nowoczesne osiedla, wyróżniające się ciekawą architekturą, przyjazne mieszkańcom, dobrze wkomponowane w otaczającą je okolicę. Dbamy o to, aby znajdujące się mieszkania miały optymalny metraż i dobrze rozplanowany układ funkcjonalny.